Candy Mix pakub hetkel kahte erinevat kohaletoimetamise viisi:
1. "Tule ise järele" aadressil Kalda 7 11625 Tallinn
2. Smartpost Pakiautomaat 3,99 €

Tellimuse eest saab tasuda nii otse pangalingi kaudu kui ka arvega.

////


Candymix.ee e-poe kasutustingimused


 1.     ÜLDINFO

1. 1 Käesolevad Candy Mix e-kaupluse kasutustingimused (edaspidi Kasutustingimused) reguleerivad aadressil www.candymix.ee asuva Candy Mix e-poe (edaspidi Candy Mix) haldaja, kelleks on Asba Grupp OÜ (registrikood 10525424, aadressiga Kalda 7 11625 Tallinn, e-post sales@candymix.ee, edaspidi Müüja), ja Candy Mix e-poe kasutaja (edaspidi Ostja) vahelisi Candy Mixi kasutamisest ja selle käigus sõlmitavatest tehingutest tulenevaid õigussuhteid, samuti Candy Mixi kasutamise üldtingimusi. Asba Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Asba Grupp OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

1. 2 Candy Mixi teenus hõlmab endas võimalust Ostjal sõlmida Candy Mixi internetikeskkonnas Müüjaga ostu-müügileping Candy Mixis müüdava(te) asja(de) (edaspidi Kaup/Kaubad) suhtes.

1. 3 Enne Kauba suhtes ostu-müügilepingu teostamist kinnitab Ostja, et ta on Kasutustingimustega tutvunud, nõustub neid täitma ja järgima ning käsitleb neid Müüjaga sõlmitava tehingu siduvate tingimustena. Kasutustingimustega mittenõustuval Ostjal pole võimalik Müüjaga sõlmida ostu-müügilepingut.

1. 4 Lisaks käesolevatele Kasutustingimustele reguleerivad Müüja ja Ostja vahelisi Candy Mixi kasutamisest tekkivaid õigussuhteid ka Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.

 

2. Ostu-müügitehingu pooled

2. 1 Müüja on Candy Mixi haldajaks olev äriühing ärinimega Asba Grupp OÜ (registrikood 10525424, aadressiga Kalda 7 11625 Tallinn, e-post sales@candymix.ee). Asba Grupp OÜ on käibemaksukohustuslane.

2. 2 Ostjaks võib olla vähemalt 18-aastane füüsiline isik ja iga juriidiline isik, kes enne ostu-müügitehingu teostamist ja ka muid Candy Mixi teenuseid kasutamist kinnitab, et on Kasutustingimustega tutvunud ning nõustub ja kohustub neid täitma.

2. 3 Juhul, kui füüsilisest isikust Ostja on alla 18-aastane, kinnitab Ostja ostu-müügitehingu sooritamisega, et tema poolt Müüjaga sõlmitava tehingu on tema seaduslik esindaja vastavalt seadusele eelnevalt heaks kiitnud või ta täidab tehingu vahenditega, mille andis talle selleks otstarbeks või vabaks kasutamiseks tema seaduslik esindaja või viimase nõusolekul kolmas isik.

 

3. Kaupade hinnad, kättesaadavus ja tooteinfo

 3. 1 Kõikide Candy Mixis müüdavate Kaupade hinnad on eurodes. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

3. 2 Ostu(de)le lisandub transpordi hind (edaspidi Transpordikulu) vastavalt Ostja valitud tarneviisile Eestisse. Kui Kauba sihtkoht asub Eesti Vabariigis, on Transpordikulu suuruseks Itella SmartPOST pakiautomaati 3,99€. Transpordikulu ei sõltu ostetava Kauba kogusest, kaalust ega suurusest. Kauba toimetamisel väljapoole Eesti Vabariiki sõltub Transpordikulu suurus sihtkohariigist, Kauba kaalust ja suurusest. Kauba tarneviis teistesse Euroopa riikidesse kokkuleppel. Samuti pakub Müüja kaubale järgitulemise võimalust aadressil Kalda 7 11625 Tallinn, seljuhul Ostu(de)le transpordi hinda ei lisandu.

3. 2. 1 Candy Mixi e-pood müüb alkohoolseid tooteid ainult täisealistele klientidele. candymix.ee e-poest alkohoolsete toodete ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana. Ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. Candy Mix võib keelduda kauba üleandmisest, kui klient ei suuda kauba vastuvõtmisel oma vanust tõestada. Kauba vastuvõtmisel Itella SmartPost pakiautomaadist tuleb kliendil oma isik ID-kaardiga tuvastada. Alkoholi tellimisel saab klient tellimuse kätte Itella SmartPost sinisest pakiautomaadist ajavahemikus 10:00 - 22:00. 

3. 3 Müüja jätab endale õiguse igal hetkel muuta Kaupade hindu. Juhul, kui Müüja muudab Kaupade hindu pärast Ostja poolt Kauba suhtes tellimuse esitamist, kohustub Müüja müüma Kauba Ostjale hinnaga, mis kehtis Ostja poolt ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel, s.o hetkel, kui Ostja tasus Kaupade eest ning ostu-müügitehing loeti vastavalt sõlmituks. Kui Müüja poolt muudetud hind on soodsam Ostja poolt ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel kehtinud hinnast, ei ole Ostjal õigust nõuda Müüjalt hinnavahe hüvitamist või Kauba müümist pärast ostu-müügitehingu sõlmimist kehtestatud soodsama hinnaga.

3. 4 Juhul, kui tehnilise vea tõttu on Candy Mixi pakutava Kauba hind muutunud/muudetud võrreldes vastava Kauba tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks ja Müüja ei ole Kauba juures eraldi märkinud, et tegemist on tema poolt Kaubale kehtestatud allahindlusega, siis on Müüjal õigus Kasutustingimuste punktis 6.8 sätestatud tingimustel taganeda sellise tehnilise vea tõttu tekkinud vigase hinnaga Ostja poolt sõlmitud ostu-müügitehingust.

3.5 Ostja on kohustatud Candy Mixi kasutades arvestama, et Kauba tooteinfo leheküljel kuvatavad tootefotod võivad olla illustratiivse tähendusega ning võivad mõnevõrra erineda Kauba tegelikust väljanägemisest. Ostjat huvitava Kauba lisainformatsiooni saamiseks on Ostjal võimalus pöörduda aadressile sales@candymix.ee

 

4. Tellimuse vormistamine, ostu-müügitehingu sõlmimine

 4. 1 Ostja poolt Candy Mixis välja valitud Kauba suhtes ostu-müügitehingu sooritamiseks tuleb Ostjal esmalt lisada soovitav Kaup virtuaalsesse ostukorvi (edaspidi Ostukorv), klikkides selleks Kauba tooteinfo leheküljel asuvale nupule „Lisa ostukorvi“. Juhul, kui Ostja soovib sama ostu-müügitehingu raames osta veel Kaupu, peab ta eelkirjeldatud toimingu sooritama iga soovitava Kauba puhul.

4. 2 Olles soovitud Kauba(d) välja valinud ja Ostukorvi lisanud, peab Ostja ostu-müügitehinguga edasiminemiseks klikkima Candy Mixi e-poe lehel olevale Ostukorvi ikoonile. Ostukorvi-ikooni kaudu saab suunduda otse Ostukorvi, milles Ostjal on Ostukorvis võimalik suurendada või vähendada ostetava Kauba kogust, samuti Kaupu Ostukorvist eemaldada.

4. 3 Ostja poolt Ostukorvi lisatud Kaupade hinnale lisandub vastavalt Kasutustingimuste punktis 3.2 sätestatule ka Transpordikulu, mis liidetakse Ostja poolt Kaupade eest tasumisele kuuluvale hinnale.

4. 4 Kui Ostja on tema poolt ostetavad Kaubad lõplikult välja valinud ja soovib ostu-müügitehingu teostamisega edasi minna, tuleb tal klikkida nupule „Soorita ost“.

4. 5 Tellimuse esitamisel peab Ostja vormistama oma tellimuse, täites ära tellimuse vormi “Kliendi info” oma isikuandmetega (eesnimi, perenimi, aadress, postiindeks; kontakttelefon, e-posti aadress, juriidilise isiku puhul juriidilise isiku ärinimi).

4. 6 Seejärel peab Ostja valima ostetavate Kaupade sobiva tarneviisi, misjärel peab Ostja klikkima nupul “Edasi maksma”.  Kaupa tarnitakse Eesti piires.

Tarneviiside puhul on Ostjal võimalik valida, kas:

4. 6. 1 SmartPost Pakiautomaat 3,99 €
4. 6. 2. Tule ise järele - 0 €. Ostja saab tulla ostetavale makstud kaubale järele E-N kl 8-15:00 aadressil Kalda 7 11625 Tallinn.

4. 7 Seejärel peab Ostja valima ostetavate Kaupade eest maksmise viisi, misjärel peab Ostja klikkima nupul „Soorita tellimus“. Makseviiside puhul on Ostjal võimalik valida, kas ta tasub Kauba eest:

4. 7. 1 internetipanga kaudu (nupp „Pangalink“), valides endale sobiva panga, kelle internetipanga vahendusel ta soovib Kauba eest tasuda. Pangalingimakseid vahendab Maksekeskus AS. Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay.

4. 7. 2 arvega (nupp „Tasu arvega“);

4. 7. 3 Tellimuse ankeeti täites peab Ostja ostu-müügilepingu sõlmimiseks märkima „linnukese“ kasti „Nõustun üld- ja tagasimaksmise tingimustega “, millega kinnitab, et on Kasutustingimustega tutvunud ja nõustub neis sätestatud tingimustel Müüjaga ostu-müügilepingut sõlmima. Soovi korral on Ostjal võimalus Kasutustingimused välja printida või salvestada need.

 4. 8 Pärast ankeedi täitmist isikuandmetega tuleb Ostjal juhul, kui ta on makseviisiks valinud „Pangalingi“ (Tingimuste punkt 4.7.1), klikkida lingile „Soorita makse“, misjärel suunatakse Ostja valitud internetipanka. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas - pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs Ostja panga ja krediitkaardi andmetele. Peale makse sooritamist internetipangas peab Ostja klikkima nupul „Tagasi kaupmehe juurde“, mille järel saab Müüja pangast kinnituse Ostja poolt Kauba tasumise kohta.

 4. 9 Juhul, kui Ostja on makseviisiks valinud „Pangaülekanne“ (Kasutustingimuste punkt 4.7.2), tuleb tal pärast tellimuse vormi täitmist vajalike isikuandmetega klikkida lingile „Kinnita tellimus“, misjärel saadab Müüja Ostja poolt tellimuse vormile märgitud e-posti aadressile Kauba kohta arve. Ostu-müügitehingu sõlmimiseks kohustub Ostja Müüja poolt saadetud arve enda poolt valitud viisil tasuma.

 4. 10 Ostja ja Müüja vahel loetakse Kauba suhtes ostu-müügitehing sõlmituks hetkest, kui Müüja on saanud Kasutustingimuste punktis 4.8 kirjeldatud kinnituse Kauba eest täieliku tasumise kohta või kui Kasutustingimuste punktis 4.9 mainitud arve on tasutud ning arvel olev summa on täies ulatuses krediteeritud Müüja pangakontol. Eduka tellimuse sooritamise ja ostu-müügilepingu sõlmimise korral saadab Müüja Ostja poolt märgitud e-posti aadressile tellimuse kinnituse.

4. 11 Kui Ostja ei ole 7 kalendripäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest tasunud tellimuses toodud Kauba eest, tühistab Müüja tellimuse ning ostu-müügilepingut Ostja ja Müüja vahel ei sõlmita.

 

5. Tellimuse täitmine

 5. 1 Müüja kohustub koheselt pärast ostu-müügitehingu sõlmimise kohta informatsiooni saamist asuma ostu-müügitehingut täitma, väljastades ostu-müügitehingu objektiks oleva Kauba Ostja poolt märgitud sihtkohta toimetamiseks transpordiettevõttele või järeletulemiseks kokkulepitud aadressil kuni viie tööpäeva jooksul.

5. 2 Juhul, kui Ostja poolt ostetud Kauba sihtkoht asub väljapool Eesti Vabariiki, täpsustab Müüja Kauba sihtkohta toimetamise täpsemad tingimused ja tähtaja Ostjaga iga tellimuse puhul eraldi.

5. 3 Kui pärast ostu-müügitehingu sõlmimist selgub, et Ostja poolt ostetud Kauba kohaletoimetamine Kasutustingimustes määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, või muudel juhtudel, kui Kauba tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Müüja ei vastuta, teatab sellest Müüja Ostjale viimase poolt tellimuse vormistamisel märgitud kontakttelefoni või e-maili teel 2 tööpäeva jooksul alates Kauba kohaletoimetamisega seotud probleemi asjaolust teadasaamisest ning ühtlasi annab teada Ostja poolt tellitud Kauba kohaletoimetamise orienteeruva tähtaja.

5. 4 Juhul, kui Kauba sihtkohta toimetamise tarneaja viivitus või muu sellega seotud arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebaõigsusest või ebatäpsusest, ei vastuta sellise viivituse eest Müüja ning Ostjal puudub õigus Lepingu punkti 6.1 alusel ostu-müügilepingust taganeda.

5. 5 Ostja peab Kauba kättesaamisel ja selle kasutusse võtmisel arvestama, et ta avaks Kauba pakendi ettevaatlikult seda kahjustamata, et säilitada Kauba pakend ning samuti Kaubale paigutatud kleebised, et välistada lepingust taganemise soovi korral sellega seonduvad riskid vastavalt Kasutustingimuste punktile 6.6.

 

6. Ostu-müügilepingust taganemine

 6. 1 Ostjal on õigus ostu-müügilepingust taganeda Kasutustingimuste punktis 5.3 sätestatud juhul, kus Ostja ja Müüja vahel on ostu-müügitehing Kasutustingimuste punkt 4 kohaselt sõlmitud, kuid Kauba kohaletoimetamine Ostja poolt määratud sihtkohta viibib Müüjast tuleneval põhjusel üle Kasutustingimustes määratud tarnetähtaja. Ostjal on õigus sellisest lepingust taganeda kolme tööpäeva jooksul alates Müüjalt Kauba viibimise ja selle põhjuste kohta teadasaamisest, esitades Müüjale vastavasisulise kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis taganemisavalduse (soovitavalt e-posti aadressil sales@candymix.ee).

6. 2 Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul. Vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole Ostjal taganemise õigust lepingust, mille esemeks on kaup, mida ei saa selle olemuse tõttu tagastada. Ostu-müügilepingust taganemiseks peab Ostja saatma Müüjale nimetatud tähtaja jooksul kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis taganemisavalduse, milles Ostja märgib, kas ta soovib läbi lepingust taganemise saada Müüjalt tagasi Kauba eest makstud rahasumma või vahetada ostetud Kauba uue või mõne muu Müüja poolt pakutava Kauba vastu. Ostja loetakse asja tagastamise kohustuse tähtaegselt täitnuks, kui ta on lepingu esemeks olnud asja tagasi saatnud käesoleva Kasutustingimuste punkti esimeses lauses nimetatud tähtaja jooksul.

6. 3 Ostja poolt lepingust taganemise korral kohustub Müüja tagastama Ostjale Kauba eest tasutud ostu-müügihinna ja Transpordikulu. Kui Ostja on valinud Müüja pakutud kõige odavamast tavapärasest Kauba tarneviisist erineva, ei pea Müüja Ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase tarneviisiga seotud kulu. Müüjal on õigus keelduda tagasimakse tegemisest seni, kuni Ostja on talle tagastanud ostu-müügilepingu esemeks olnud Kauba.

6. 5 Müüja kannab raha tagastatud Kauba eest tagasi Ostja poolt märgitud pangakontole hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates tagastatud Kauba jõudmisest Müüjani eeldusel, et Kaup vastab Kasutustingimuste punktis 6.6 sätestatud nõuetele ning ei esine alust Ostjale tagastatava summa vähendamiseks või tasaarvestamiseks vastavalt Kasutustingimuste punktile 6.6.

 6. 6 Kui Ostja poolt tagastatav Kaup ja/või Kauba pakend on halvenenud, vigastatud või kahjustunud ning see on põhjustatud Ostjast tulenevatest asjaoludest, on Müüjal õigus tasaarvestada Kauba väärtuse vähenemine Ostja poolt Kauba eest tasutud ning Ostjale tagastamisele kuuluva summaga. Ostja vastutab Kauba väärtuse vähenemise eest, kui väärtuse vähenemine on tingitud Kauba kasutamisest muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Lubatud viisil Kauba kasutamiseks peab Ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes viisil nagu seda on võimalik teha jaekaupluses kauba ostmisel.

6. 7 Tasaarvestamiseks saadab Müüja Ostjale tasaarvestamise avalduse Ostja poolt tellimuse vormi sisestatud e-posti aadressile. Juhul, kui Ostja ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Ostjal õigus kaasata Kauba väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse võrdselt Ostja ja Müüja vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ekspertiisi tulemusena põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

6. 8 Müüjal on õigus ostu-müügilepingust taganeda Kasutustingimuste punktis 3.4 sätestatud juhul, kus tehnilise vea tõttu on Candy Mixi e-poes pakutava Kauba hind muutunud/muudetud võrreldes vastava Kauba tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks ja Müüja ei ole Kauba juures Candy Mixi e-poes eraldi märkinud, et tegemist on tema poolt Kaubale kehtestatud allahindlusega. Müüjal on õigus eelkirjeldatud tehingutest taganeda 3 tööpäeva jooksul alates vastavast tehingust teadasaamisest, esitades Ostjale vastavasisulise kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis avalduse Ostja poolt tellimuse vormile märgitud e-posti aadressile. Müüja kohustub tehingust taganemise korral hiljemalt 10 kalendripäeva jooksul tagastama Ostjale tema poolt Kauba eest tasutud ostu-müügihinna koos tasutud Transpordikuluga.

6. 9 Lisaks Kasutustingimuste punktides 6.1, 6.2 ja 6.8 sätestatud lepingust taganemise õigusele on nii Ostja kui ka Müüja õigustatud Kasutustingimuste rikkumise või Kauba mittevastavuse korral kasutama ka teisi seadusest tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

 

7. Müüja vastutus Kauba mittevastavuse puhul

 7. 1 Müüja vastutab Ostjale müüdud Kauba lepingutingimustele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 14 päeva jooksul arvates Kauba saabumisest Ostjale.

7. 2 Kaubal puuduse ilmnemisel peab Ostja hiljemalt kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest sellest Müüjat teavitama e-posti aadressile sales@candymix.ee. Ostja peab dateeritud pretensioonis märkima enda nime, kontakttelefoni, arve numbri ja Kaubal puuduse ilmnemise kuupäeva ja puuduse täpse kirjelduse ja Müüjale puudusega Kauba suhtes esitatava nõude.

7. 3 Ostjal on Kauba nõuetele mittevastavuse või puuduse korral õigus nõuda Müüjalt selle asendamist nõuetele vastava ja puudusteta Kauba vastu, selle võimatuse või ebamõistlikkuse korral aga taganeda Kauba suhtes sõlmitud ostu-müügilepingust.

7. 4 Müüja ei vastuta Kaubal ilmnenud puuduste eest, mis on tekkinud Ostja süül või kui puudus on tekkinud Kauba mittevastava hoiustamise ja/või kasutamise tagajärjel.

 

8. Tingimuste muutmine, vastutus, vaidluste lahendamine

8. 1 Ostjal on õigus Candy Mixi e-poe Kasutustingimused salvestada, et tagada vajaduse tekkimisel nende taasesitamine ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel kas elektrooniliselt või püsival andmekandjal.

8. 2 Müüjal on õigus Kasutustingimusi ilma etteteatamata muuta. Muudatused jõustuvad alates nende avaldamisest koduleheküljel www.candymix.ee. Kui Ostja esitas tellimuse enne Kasutusingimuste muudatusi, kohaldatakse Ostja ja Müüja vahelisele õigussuhtele Ostja poolt tellimuse esitamise hetkel kehtinud Kasutustingimusi, v.a kui seaduses või Kasutustingimustes on ette nähtud teisiti.

8. 3 Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahju või Kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada või ette näha (vääramatu jõud).

8. 4 Tekkinud vaidlused Müüja ja Ostja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtusse. Tarbijakaitse komisjoni andmed leiab Tarbijakaitseameti koduleheküljelt (www.tarbijakaitseamet.ee/et/kontakt).

 

9. Privaatsus

 9. 1 Isikuandmed, mis on Ostja poolt tellimuse tegemiseks sisestatud aadressil www.candymix.ee oleva e-poe tellimuse vormi on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ja Ostja(te)ga suhtlemiseks. Asba Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Asba Grupp OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

9. 2 Kõiki Candy Mixi e-poe tellimuste tegemise käigus teatavaks saanud Ostja isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmeside pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

Kõigi tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust e-posti aadressil sales@candymix.ee